#16 2007-02-27 19:48:39

Atanael

Guild Leader

From: Shadowglen
Registered: 2007-02-17
Posts: 618
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

co normalka jak normalka coś sugerujesz tej

Offline

 

#17 2007-02-27 20:43:29

Harmander

Postępowy

6608507
From: Szczucin-village
Registered: 2007-02-23
Posts: 48
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

http://youtube.com/watch?v=QiwTYZd_6Zk   Zajefajny filmik z oblężenia zamku w Lineage. Po tym filmiku aż mi sie zachcialo byc lucznikiem w L2


Best archer

Offline

 

#18 2007-02-27 21:08:17

Orgia

Podwójny As

338717
Registered: 2007-02-19
Posts: 286

Re: to co, jakis spam moze?

http://youtube.com/watch?v=9GBafnwJM1M& … ed&search=

btw. przy tych lagach na abbys takie castle siege, to raczej sci-fi

Offline

 

#19 2007-02-28 10:56:36

Telhar

Administrator

From: Poznań
Registered: 2007-02-15
Posts: 51
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

http://funweb.pl/movie/6045/Lineage-2-Linkin-Park/

dwie rzeczy które bardzo lubię w jednym


VICTORY FOR SYLVANAS !

Offline

 

#20 2007-02-28 15:11:14

Sisi

Wierny

6549510
From: C.K Kielce
Registered: 2007-02-19
Posts: 123
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

a propo fajnych filmikow z lineage mam tu 2 linki przy ktorych spadlem z krzesla ze smiechu
nr to spice girls hahaha  http://www.maxior.pl/?p=index&id=47788&0
nr 2 to super mix najlepszy filmik jaki widzialem ) http://www.maxior.pl/?p=index&id=45712&0 (muj ojciec makumba.... hahahahah)


Z uszanowaniem  Sisi    ...   "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi , bo z wrogami sam sobie poradzę"

Offline

 

#21 2007-02-28 18:41:37

Telhar

Administrator

From: Poznań
Registered: 2007-02-15
Posts: 51
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

Ale jak dla mnie to jest najlepszy filmik z L2.
Przedstawiam zespół pieśni i tańca pod przewodnictwem krasnala Hałabały !!!!
http://www.maxior.pl/?p=index&id=45403&15

Pozdrawiam Kiłkujadek


VICTORY FOR SYLVANAS !

Offline

 

#22 2007-02-28 19:42:50

Orgia

Podwójny As

338717
Registered: 2007-02-19
Posts: 286

Re: to co, jakis spam moze?

taa ten film ownuje

Offline

 

#23 2007-02-28 23:01:52

Sisi

Wierny

6549510
From: C.K Kielce
Registered: 2007-02-19
Posts: 123
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

dobre dobre fajnie tancza dobre efekty graficzne oraz przednia muza(mam pisenki rednexa:D )
ale i tak bardziej sie usmialem na tym rmx song co podalem P


Z uszanowaniem  Sisi    ...   "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi , bo z wrogami sam sobie poradzę"

Offline

 

#24 2007-03-01 10:56:51

SirDavid

Postępowy

124873
Registered: 2007-02-15
Posts: 37
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

Ja napisze w sprawie wczorajszego incydentu niewiem czy wybralem odpowiednia zakladke.....(ci co byli beda wiedzieli o co chodzilo) Zaczelo sie od tego ze poszlismy z tamta ekipa w party w Garden of Eva..na poczatku bylo ok na najnizszym poziomie rozwalalismy grupki itd. Kilkujadek naiwazal nowe znajomosci Orgia tez ja standadrdowo kozaczylem Jednak po jakims czasie Yoni zaczela w nie mily sposob rzadzic wyglaszac mowy itd. Dalo sie zniesc w gruncie rzeczy.Gralismy dlugo pozno sie zrobilo jak wiecie kasa wszystkich cisnie  i trzeba kopac. Z reszta ja tez mialem isc kopac. Kiłkujadek podziekowal za party stwierdzil ze przyjemnie sie gralo ale musi juz isc reszta osob kulturalnie odpowiedziala na jego pozegnanie oprocz Yoni.Gdy Kiłkujadka nie bylo zawiazala sie walka z mobami uratowalem 3 z ich ekipy ale niestety po pewnym czasie ja tez padlem.Wtedy Yoni zaczela pisac ze Kiłkujadek to zdrajca ze nie potrafi walczyc ze dwarfy tylko kopac potrafia ze nie maja honoru i takie tam. zaczelo sie robic niemilo zaczela ublizac coraz bardziej Kiłkujadkowi wiec nie wytrzymalem bo nie pozwoale zeby jakas obca osoba ublizala mojemu koledze z klanu.Wiec wdalem sie w gadke. Osobiscie chcialem ja zabic jednak w miescie sie nie da...nastepnie po swojej gadce zaczela mi jechac co to za klan czemu tylko ja sie wstawiam za Kiłkujadkiem czemu nikt ze mna nie stoi..wiec wtedy wjechala na nasz klan wiec uzanlem ze trzeba jej pokazac ze sie myli.I w tym miejscu dziekuje za przybycie ja tego nie zapomne....Wiekszosc klanowiczow zna Kiłkujadka i napewno nie mozna mu zarzucic ze nie walczy ze nie pomaga... gdyby nie lubial walczyc nie organizowalby tych wypadow weekendowych a byl to jego pomysl...Yoni na kulturalne slowa odpowiedziala obelgami i oczerniala Kiłkujadka a ja takiego zachowania wytrzymac nie moge...co niektorzy moga pomyslec ze Kiłkujadek niepotrzebnie zaostrzal itd. wierzcie mi ze jakby do mnie sie tak zwrocila to napewno nie bylbym tak mily....reasumujac wyszlo troche nieporozumien malych sporow ale pokazalismy ze jesli jest jakis problem to potrafimy razem stawic mu czolo.......ale teraz mowe walnalem nie ma co ;p


<<<<<<<<<<<<We will stand and Fight!!!>>>>>>>>>>

Offline

 

#25 2007-03-01 11:04:03

Sachiel

Postępowy

6416264
Call me!
From: Kielce
Registered: 2007-02-21
Posts: 53
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

[b]Jadek napisał/b]

Ale jak dla mnie to jest najlepszy filmik z L2.
Przedstawiam zespół pieśni i tańca pod przewodnictwem krasnala Hałabały !!!!
http://www.maxior.pl/?p=index&id=45403&15

Pozdrawiam Kiłkujadek

Też się z tym zgadzam. Ten filmik mnie właśnie zainspirował do grania w Lineage, mam nawet tę pioseneczkę co tam leci:D


,,Moje ciało to metal, ścięgna to druty, moje serce to silnik a moc jest wyrażana w sile uzbrojenia- jestem pilotem jakich wielu''- Kierowca bombowca

,,Nie pytaj dlaczego tylko walcz i giń kolego''

Offline

 

#26 2007-03-01 13:37:27

Atanael

Guild Leader

From: Shadowglen
Registered: 2007-02-17
Posts: 618
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

SirDavid wrote:

Ja napisze w sprawie wczorajszego incydentu niewiem czy wybralem odpowiednia zakladke.....(ci co byli beda wiedzieli o co chodzilo) Zaczelo sie od tego ze poszlismy z tamta ekipa w party w Garden of Eva..na poczatku bylo ok na najnizszym poziomie rozwalalismy grupki itd. Kilkujadek naiwazal nowe znajomosci Orgia tez ja standadrdowo kozaczylem Jednak po jakims czasie Yoni zaczela w nie mily sposob rzadzic wyglaszac mowy itd. Dalo sie zniesc w gruncie rzeczy.Gralismy dlugo pozno sie zrobilo jak wiecie kasa wszystkich cisnie  i trzeba kopac. Z reszta ja tez mialem isc kopac. Kiłkujadek podziekowal za party stwierdzil ze przyjemnie sie gralo ale musi juz isc reszta osob kulturalnie odpowiedziala na jego pozegnanie oprocz Yoni.Gdy Kiłkujadka nie bylo zawiazala sie walka z mobami uratowalem 3 z ich ekipy ale niestety po pewnym czasie ja tez padlem.Wtedy Yoni zaczela pisac ze Kiłkujadek to zdrajca ze nie potrafi walczyc ze dwarfy tylko kopac potrafia ze nie maja honoru i takie tam. zaczelo sie robic niemilo zaczela ublizac coraz bardziej Kiłkujadkowi wiec nie wytrzymalem bo nie pozwoale zeby jakas obca osoba ublizala mojemu koledze z klanu.Wiec wdalem sie w gadke. Osobiscie chcialem ja zabic jednak w miescie sie nie da...nastepnie po swojej gadce zaczela mi jechac co to za klan czemu tylko ja sie wstawiam za Kiłkujadkiem czemu nikt ze mna nie stoi..wiec wtedy wjechala na nasz klan wiec uzanlem ze trzeba jej pokazac ze sie myli.I w tym miejscu dziekuje za przybycie ja tego nie zapomne....Wiekszosc klanowiczow zna Kiłkujadka i napewno nie mozna mu zarzucic ze nie walczy ze nie pomaga... gdyby nie lubial walczyc nie organizowalby tych wypadow weekendowych a byl to jego pomysl...Yoni na kulturalne slowa odpowiedziala obelgami i oczerniala Kiłkujadka a ja takiego zachowania wytrzymac nie moge...co niektorzy moga pomyslec ze Kiłkujadek niepotrzebnie zaostrzal itd. wierzcie mi ze jakby do mnie sie tak zwrocila to napewno nie bylbym tak mily....reasumujac wyszlo troche nieporozumien malych sporow ale pokazalismy ze jesli jest jakis problem to potrafimy razem stawic mu czolo.......ale teraz mowe walnalem nie ma co ;p

Szkoda ,że mnie tam nie było .... ale cóż choroba nie wybiera atakuje równo... zresztą zaraz złoże wyjaśnienei mojej nieobecności...

Szkoda też że screenów nie robimy w takich sytuacjach aby udokumentować nasze słowa... myśle że to dobry dowód poparcia od kiedy jest forum....

Ci co mieli z Kilkujadkiem styczność w grze wiedzą ,że jest on pomocny i można na niego liczyć dlatego też podobnie jak Dawid wyrażam swoje oburzenie słowami wypowiedzianymi przez Yoni. Na szczęście dla niej ( o ile to w ogóle ona ) nie znam jej i mam dystans do dzieciaków coraz większy..... a co za tym idzie ignorancja rośnie.... ale w takich sytuacjach "rąbania tyłka" za jego plecami to nie podaruje....

Offline

 

#27 2007-03-01 14:25:52

Sisi

Wierny

6549510
From: C.K Kielce
Registered: 2007-02-19
Posts: 123
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

mnie rowniez przy tym niebylo ale czy niemozna poprostu namierzyc tego Yoni?? i wyjasnic sprawe lub poprostu pocofac mu/jej lewelki??Bo przeciez na szacunek klanu trzeba sobie zasluzyc aby sie wiecej takie gadki niepowtarzaly.


Z uszanowaniem  Sisi    ...   "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi , bo z wrogami sam sobie poradzę"

Offline

 

#28 2007-03-01 14:27:32

Sisi

Wierny

6549510
From: C.K Kielce
Registered: 2007-02-19
Posts: 123
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

niech wiedza ze do nas niemozna sobie pozwalac i takimi tekstami rzucac


Z uszanowaniem  Sisi    ...   "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi , bo z wrogami sam sobie poradzę"

Offline

 

#29 2007-03-01 16:15:12

SirDavid

Postępowy

124873
Registered: 2007-02-15
Posts: 37
Reputation :   

Re: to co, jakis spam moze?

Tak wlasciwie to to jest kobieta ma 29 lat i jest z Włoch ;p Odbyla sie juz manifestacja sily i zmiekla aczkolwiek niechcialby nikt znow tej jej gadki sluchac......Ona ma cos nie tak ze swoja osobowoscia chyba tego sie powtorzyc nie da niby w porzadku byla a tu pozniej gadki jak jakis Napoleon o jednosci i wogole... takie przemowienia. A nauczylem sie jednego baby nie przegadasz osoby ktore byly wiedza o czym mowie ;p Faceci jak maja problem to wychodza daja sobie po gebie i jest luz.... a dziewczyny to zagadaja sie na smierc.....


<<<<<<<<<<<<We will stand and Fight!!!>>>>>>>>>>

Offline

 

#30 2007-03-01 16:59:23

Orgia

Podwójny As

338717
Registered: 2007-02-19
Posts: 286

Re: to co, jakis spam moze?

A tam wiecie jakie baby sa, szczegolnie jak maja okres, mnie sie w realu tez niedawno oberwalo, w kobiety wciela sie wtedy demon i sieje smierc i pozoge ;-) A propo tego co mowila ta baba o klanie nie kojarze - widocznie zmeczony bylem, ale kojarze ze po tym jak nazwal Jadka zdrajca,  wypowiadala sie w 3os. o krasnalach a nie bezposrednio o Jadku, w kazdym razie Hebe prosila o nick Bomby, pewnie chca zacisnac jakas glebsza (glebsza?) wspolprace, przeciez wkoncu cieszyli sie ze spotkali kogos innego niz putinkowcow ;-)

Mysle ze taki incydent mozna potraktowac troche z przymrozeniem oka, jesli faktycznie ona ma 29 lat to napewno nie w jej zamiarze bylo rzucanie obelg nakogos kogo nie znala, moby ja zabily najwiecej razy wiec mozna to tak potraktowac, jako pewien sposob frustracji


http://www.addictinggames.com/chaosfaction.html na rozladowanie nerwow

Last edited by antykanty (2007-03-01 17:05:37)

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMiędzyzdroje psycholog Piła fotograf